Новини Радивилівщини – декількома рядками

Жодне видання не здатне встигнути за всіма новинами, навіть у такому регіоні, як Радивилівщина, де не так вже й багато відбувається подій. На жаль, деякі з них залишаються поза увагою і Радивилів.info. І не тому, що здалися малозначущими, а попросту тому, що наші громадські автори не знайшли часу написати на нашу електронну адресу, а працівники редакції ніяк не можуть усього знати і все своєчасно відстежувати.

Радивилів, центральна площа Незалежності, 2015Отож – бодай кількома рядками про новини останнього часу, які мають право знайти своє відображення у нас…

  • У циклі виставок «Сіячі добра і знань» Радивилівський районний історичний музей чергову  виставку присвятив життю і діяльності краєзнавця, вчителя, політв’язня польського і радянського режимів Федора Калениковича Бортника (1911 – 2002). Відкриття виставки відбулося за участю місцевих краєзнавців Юрія Арламовського, Євгена Гудими та працівників культури.
  • Юні танцюристи хореографічного гуртка Радивилівського міського центру дозвілля та мистецтв побували на Всеукраїнському фестивалі «Барви дитинства» у Львові і стали дипломантами першого ступеня.
  • Голова Радивилівської громадської організації «Психолого-логопедичний центр «Ефектус» Світлана Гришичкіна у складі делегації Рівненської області з метою реалізації спільного проекту щодо територіального самоврядування побувала у Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі.
  • У п’ятницю, 16 жовтня, у приміщенні колишнього кінотеатру ім. П.Стрижака в Радивилові кандидат на посаду міського голови Микола Карапетян проводить зустріч із виборцями. Надіслані запрошення всім зареєстрованим кандидатам на цю посаду. Зустріч запланована на 13 годину.
  • На базі Радивилівського районного методичного кабінету відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. Перше місце у юних правознавців Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія», друге місце виборола команда Козинського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  – колегіум».
  • У Радивилівському професійному ліцеї з нагоди Дня захисника України керівник гуртків Т.В.Шеремета провела майстер-клас “Браслет нескорених” – учениці та жінки плели символічні синьо-жовті браслети чоловікам як символ єдності України, уособлення нескореності та незламності українського духу.
  • На позачерговій сесії Радивилівської міської ради депутати звернулися до Верховної Ради України з прохання не допустити прийняття закону про проституцію, проект якого проходить процедуру розгляду.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.