Новини Радивилівщини – кількома реченнями

У нашому виданні вже не раз з’являлися добірки коротких новин останнього часу, які з різних причин не знайшли відображення в Радивилів.info. Кількарядкові повідомлення часом заповнюють суттєву прогалину, а іноді в чомусь доповнюють раніше вміщені матеріали.

PRAPOR_04_2015♦У Радивилівському районі триває передплата на періодичні видання на друге півріччя 2016 року. Про це певною мірою щоразу нагадує реклама районної газети «Прапор перемоги» на головній сторінці нашого сайту. Щоб отримувати періодичні друковані видання з 1 липня, необхідно передплатити їх у відділеннях поштового зв’язку в такі терміни: видання України – до 16 червня, обласні та районні видання – до 25 червня.

♦До проведення в Радивилові свята найменших його жителів з нагоди Дня захисту дітей 1 червня вирішило долучитися підприємство «Радивилівмолоко», тож обіцяє його учасникам не тільки веселі розваги, а й смачне молочне частування.


ПРОГРАМА СВЯТА:

11.00 год. – вікторини, конкурси, забави за участю всіх дітей, молочне частування та подарунки від “Радивилівмолоко” (Радивилів, парк ім. Т.Шевченка, організатор – ТОВ “Радивилівмолоко”);

13.00 год. – районний дитячий конкурс естрадної пісні «Юна зірка» (районний будинок культури);

15.00 год. – дитячий костюмований парад метеликів (від районного будинку культури до площі Незалежності);

на площі незалежності:

15.15 год. – дитячий флешмоб;

15.30 год. – урочисте відкриття та нагородження дітей – переможців Всеукраїнських конкурсів; концертна програма.

Під час проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей, у Радивилові буде проходити благодійна акція «Не залишайся байдужим» зі збору іграшок для дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах області, діятиме фотовиставка «Діти нашими очима», проводитиметься майстер-клас з виготовлення метеликів.

18.00 год. – показ мультфільму для дітей (Радивилівський міський центр культури, дозвілля і мистецтв).


♦У вівторок, 31 травня, відбудеться засідання дев’ятої позачергової сесії депутатів районної ради сьомого скликання. Продовжиться обговорення злободенного питання реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського району.

♦Поліція з 23 травня проводить на Радивилівщині комплексні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак», спрямовані на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

♦1 червня в школах Радивилівщини починають роботу літні пришкільні табори для дітей.

♦3 червня в Бродах відбудеться 10-а краєзнавча конференція “Брідщина – край на межі Галичини та Волині” за участю науковців і краєзнавців Львівщини, Рівненщини, Тернопільщини і Волині. До конференції випущена масовим тиражем збірка статей її учасників, – в їх числі радивилівського журналіста, автора книг про Радивилів Володимира Ящука.

♦4 червня, в суботу, Радивилів чекає свято танцю – у районний будинок культури на свою концертну програму (за невелику вартість квитка в 15 грн.) запрошують хореографічні колективи “Калейдоскоп”, “Нюанс”, “Подих Сходу” та інші. Початок концерту о 18 годині.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.