Новорічний “подарунок” проштрафленим у селі Опарипси – від Державтоінспекції

Відтепер сплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху стало можливим через мобільні термінали  і на Рівненщині, закрема на стаціонарному посту біля села Опарипси, що неподалік міста Радивилів.

Працівники Державтоінспекції Рівненської області отримали два мобільних термінали для використання у своїй службовій діяльності. Отож у водіїв з’явилася можливість сплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху відразу після скоєння правопорушення. Зазвичай, автолюбителі залишають схвальні відгуки стосовно такої послуги. Воно й не дивно, адже це зручно та просто, до того ж дозволяє значно економити час.

Використання терміналів особливих навиків не потребує. Процедура аналогічна оплаті будь-яких товарів, добре знайома більшості й абсолютно безпечна.мобільний термінал ДАІ

— На сьогодні у Рівненській області поки що обладнано терміналами обслуговування платіжних карт два автомобілі ДАІ, — зазначає т.в.о. начальника УДАІ УМВС Петро Харчук. — Їх
використовують інспектори ДАІ взводу з обслуговування стаціонарних постів міста Корця та села Опарипси Радивилівського району роти дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції, підпорядкованої УМВС України в Рівненській області, що безпосередньо несуть службу на автодорозі державного значення Київ – Чоп..

Державтоінспекція Рівненської області нагадує, що провести оплату штрафів таким чином можливо тільки за Порушення правил дорожнього руху, за які прийняття рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції. Такі термінали використовують працівники ДАІ вже по всій Україні.

Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Новорічний “подарунок” проштрафленим у селі Опарипси – від Державтоінспекції

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.