Новорічно-Різдвяні ранки, щирі вітання, показ мультфільмів

Сьогодні, 4 січня (неділя), відбудеться Новорічний ранок для дітей з вадами здоров’я у Радивилівському міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (кінотеатр), початок о 15 годині. 51year

А напередодні Нового року вже діти вирішили зробити приємність іншим – одиноким людям похилого віку, які перебувають у стаціонарному відділенні Радивилівського територіального центру соціального обслуговування: учні Радивилівської школи-ліцею прийшли до них з театралізованим виступом на новорічно-різдвяну тематику, а ще подарували зроблені власними руками маленькі ялинки.

9 січня (п’ятниця) в Радивилові буде Різдвяне свято, підготовлене вихованцями недільної школи при церкві святого Олександра Невського міста Радивилів, – вони чекають глядачів у міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (кінотеатрі) на 15 годину.

На 10-11 січня заплановане Новорічно-Різдвяне свято для вихованців Радивилівського міського центру дозвілля, початок теж о 15 годині.

Упродовж 17 – 25 січня у Радивилові, в міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (кінотеатр), проходитиме показ мультфільмів для всіх бажаючих – початок сеансів о 15 годині.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.