Новий автобус привіз радивилівському ліцею… свято

У найчисельніший освітній заклад громади – Радивилівський ліцей №2 ім. П.Стрижака – міський голова М.Карапетян нещодавно передав комфортабельний шкільний автобус серії «Богдан» для регулярних перевезень дітей, педагогів на навчання та до місця роботи. На цей час тут здобувають освіту більше 900 учнів.

Новим автобусом доїжджатимуть на уроки діти, які проживають у селах Бугаївці та Опарипсах.

Одним із вагомих досягнень в організації якісного освітнього процесу в громаді назвав цей крок Микола Аракелович. Разом з учнями ліцею він розрізав символічну стрічку на вході в автобус, що означає: подарунок офіційно передано в їхні руки. І зазначив:

– Радію, що нашій школі вдалося зробити такий потрібний і важливий подарунок. Завдяки тому, що міська рада долучилась до державної програми, надала необхідне співфінансування, наші діти сьогодні отримали цей комфортний шкільний автобус. Нехай надійно служить вам довгі роки.

Очільник територіальної громади побажав ліцеїстам міцного здоров’я, натхнення та успіхів, старанності в навчанні. А учнівські таланти, відображені у короткому вітальному сценарії, були найкращим підтвердженням того, що шкільне життя у цьому освітньому закладі протікає творчо, насичено і креативно.

Вдячність за здійснені дитячі мрії від імені всього вчительського та учнівського колективу міському голові висловила заступник директора з виховної роботи ліцею Я.Комар.

– Цінуємо те, що всі ці роки ви створюєте комфортні умови для навчання дітей, – зауважила вона.

Шкільний автобус розрахований на 30 посадкових місць та відповідає всім нормативам і стандартам, які діють в Україні.

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.