Об’єднуємось, щоб допомогти і перемогти

Волонтерський штаб у Радивилові надає гуманітарну підтримку кожному, хто вирвався з-під російських обстрілів, пережив пекло ворожих залпів і канонад у підвалах та укриттях. Вимушені переселенці з найгарячіших точок на карті України продовжують переїжджати у безпечні регіони.

Радивилівська громада стала прихистком уже для сотень вимушених переселенців. Усі разом продовжуємо волонтерську діяльність, щоб допомогти кожному постраждалому налагодити життя в новому місці. Важливо, що, крім базових речей для побуту, люди отримують ще й моральну підтримку. Добре слово зменшує душевний біль і зміцнює надію на те, що зовсім близько Світло Перемоги, перед яким ми всі зараз переживаємо найтемніші часи випробувань війною, написала в соцмережі працівниця міськради Наталія Янчин.

***

Директорка Радивилівського міського будинку культури Марія Петровська нещодавно передала бійцям ЗСУ маскувальні сітки, сплетені руками працівників закладу, яким допомагали небайдужі радивилівці. На додачу військові отримали ще й домашнє печиво від радивилівських господинь – працівниць ДНЗ№1 «Сонечко».

***

У Центрі надання адмінпослуг Радивилівської міської ради можна стати на облік та отримати довідку ВПО. Через декілька днів можна буде оформити щомісячну соцдопомогу на проживання. З 30.03.2022 також ці послуги можна буде отримати за домомогою мобільного застосунку “Дія” у вашому телефоні.

Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.