Обладнання для кінезотерапії в сільській ОТГ

У комунальну установу “Центр з надання соціальних послуг” Козинської сільської ради Радивилівського району придбано та встановлено комплект обладнання для впровадження послуги кінезотерапії (клітка реабілітаційна з повним набором аксесуарів, комплект для реабілітації “Павук”, балансир та рейка з кронштейном). Після встановлення клітки спеціаліст-реабілітолог пройшла відповідний інструктаж. Окрім того, реабілітілог проходить спеціалізоване навчання у Києві.

Така можливість з’явилася завдяки гранту в рамках Проекту”Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг”. Проект реалізовує Партнерство “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами –  Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Завдяки виконанню проекту комунальна установа зможе надавати сучасну послугу, яка потрібна для багатьох жителів Козинської ОТГ (в т.ч. діткам).

Довідково: за допомогою унікальног методу підвісної та блокової терапії (кінезотерапії) можна розвантажити м’язи, наблизившись до стану невагомості, а за потребою ефективно навантажити їх. Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та є ефективною навіть у тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватись. Такого ефекту досягають, застосовуючи систему підвісів, під час чого пацієнт може рухатись без страху падіння. За допомогою системи підвісів можна максимально розвантажити і розслабити різні групи м’язів і з цим значно зменшити больовий синдром. Цей вид терапії призначений для осіб з атрофією м’язів і з ослабленням м’язового тонусу, з обмеженням рухливості суглобів, а також з паралічами м’язів.

ФОТО – у соціальній мережі Facebook ТУТ.

(Повідомлення з сайту Козинської ОТГ).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.