Обласні святкування Тернопілля пройдуть у Кременці

Цього року на Тернопільщині відзначають День Незалежності України у новому форматі: урочисті заходи пройдуть не в обласному центрі, а у місті обласного підпорядкування Кременець.

Розпочнеться святкування молебнем за Україну у всіх храмах краю о 8 год.

Кременець

Кременець. Фото Володимира Ящука (Радивилів.info).

Відтак о 9 год на горі Бона, яка відома як нескорена фортеця, урочисто піднімуть Державний прапор. Учасники долучаться до Всеукраїнського флешмобу «Співаємо разом Державний гімн України». Також тут вручатимуть паспорти тим, хто народився 24 серпня.

У рамках святкування запланована презентація інформаційно-туристичних знаків, брифінг для ЗМІ, веломандрівка, презентація нових веломаршрутів. Стартуватиме веломандрівка з майданчика біля готелю «Старе місто».

Паралельно з 12 до 15 год в центральній частині Кременця працюють історичні, туристичні, спортивні, молодіжні та культурно-мистецькі локації.

На центральному стадіоні відбудеться товариська зустріч з футболу збірних команд Кременецького і Шумського району, показові виступи бойових мистецтв.

О 13.00 год розпочне роботу містечко мультиспорту, виставка стрілецької зброї, дитячі атракціони. Також відбудеться турнір з пейнтболу.

На комплексі лижних трамплінів можна буде подивитися стрибки з трампліна.

О 16.00 – урочиста хода від готелю «Київ» до РДА. Покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку.

Продовжиться свято концертною програмою за участю місцевих та запрошених аматорських та професійних колективів. У прорамі – виступи-вітання представників влади, ровесників Незалежності, вручення нагород.

Молодь чекає вечірня забава та виступи відомих гуртів, заслуженого артиста України Андрія Князя.

Для Радивилів.info – за повідомленням Тернопільської облдержадміністрації.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.