Обласні відбіркові змагання на чемпіонат України

2 липня в Радивилові на центральній площі Незалежності пройшли обласні відбіркові змагання на чемпіонат України за програмою «Street workout».  

«Street workout»  (укр. «вуличне тренування») — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких, як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі. Основним заняттям на перекладині є підтягування. Для таких тренувань у Радивилові спортсмени використовують відповідно обладнані майданчики в парку імені Т.Шевченка і біля центру молоді.

У Радивилові демонстрували силу і витривалість спортсмени з таких міст: Червоноград, Рівне, Львів, Сарни, Володимирець, Одеса, Київ, Радивилів. Членами журі були учасники шоу «Україна має талант», чемпіони та переможці всеукраїнських турнірів зі “street workout”. Результати радивилівських змагань:

Фристайл -: І місце – Олександр Томчук (Рівне), ІІ місце – Андрій Якимович (Львів), ІІІ місце – Віктор Васильєв (Одеса).

Підтягування +32: І місце –  Олександр Томчук (Рівне), результат – 16.

Віджимання + 48:  І місце – Олександр Томчук (Рівне) , результат – 29.

Виходи на 2: І місце – Віктор Васильєв (Одеса),  результат – 14.

Горизонтальний вис спереду: І місце – Андрій Захарчук (Радивилів), результат – 30 с.

Утримання прапора: І місце – Віктор Васильєв (Одеса), результат – 34 с.

Віджимання у стійці на руках: І місце – Віктор Васильєв (Одеса), результат – 7.

На чемпіонаті України за програмою «Street workout»  Рівненську область представлятиме Олександр Томчук (Рівне).

Радивилівській команді в період підготовки до до нинішніх змагань був присвячений відеоролик, розміщений у Фейсбуці:

Здорове тіло – продукт здорового глузду. І навпаки. Здорові та розумні люди – успішна країна. А країну формують регіони)Це – команда Street Boys з нашого рідного містечка Радивилів на Рівенщині. Цьогоріч вони вперше братимуть участь у обласному відборі на Чемпіонат України зі Street Workout. Тішимось, підтримуємо і запрошуємо побачити це наживо: https://goo.gl/jsFuxZP.S. І так, щоб виглядати як “рятівники Малібу”, зовсім не потрібно чекати доки з'являться кошти на дорогі спортзали/кросівки/красиву пляшечку для води. Турніки та бруси в загальнодоступних парках, міських забудовах чи шкільних дворах – все, що вам насправді потрібно.Просто навчіться бачити звичні речі інакше ;)____________Виробництво Видиво#StreetWorkOut #Радивилів

Опубліковано Видиво Пʼятниця, 9 червня 2017 р.

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.