Обласні змагання з мотокросу

12-13 березня 2016 року в  селі Жобрин Рівненського району Рівненської області відбудуться змагання з мотокросу за участю радивилівців.  Буде організована поїздка автобусом з м. Радивилів, додаткова інформація за телефоном 0953686253, 0632004724 (Парніцкий Петро)

Паралельно із кубком МК “Кристал” пройдуть змагання Кубка України (1 етап, західний регіон) на мотоциклах класів 55сс, 65сс,85сс, а також у категоріях «аматор», «майстер», «ветеран»; у “Мотоциклетній асоціації України” ліцензія безкоштовна; та відкритий чемпіонат Рівненської області за ліцензіями ФМСУ

moto2Затверджено

Голова Острозької міськрайонної громадської

організації мотоциклетного спорту В.М. Юзепчук.

13 березня 2016р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про проведення трьох етапних змагань з мотокросу на першість „МК КРИСТАЛ” м. Острог “перший етап”.

1.Мета змагань. Популяризація фізичної культури та спорту серед населення і пропаганда здорового способу життя, популяризація мотоциклетного спорту серед населення району та області, організація дозвілля шанувальників мотоциклетного спорту.

2.Учасники змагань. Умови проведення.

До участі в змаганнях допускаються спортсмени при наявності картки учасника змагань “МК Кристал” (Вартість картки учасника змагань на один етап 150 грн.) та страхового полюсу, в особисто – командному заліку в класах мотоциклів :

MX – 85 два заїзди по 10 хв. + 2 кола;

OPEN A два заїзди по 15 хв. + 2 кола;

OPEN B два заїзди по 10 хв. + 2 кола;

OPEN C два заїзди по 10 хв. + 2 кола;

MX VETERAN два заїзди по 10 хв.

MX- SIDECAR 1000 см. куб. два заїзди по 10 хв. + 2 кола;

клас мотоциклів MX- 85 см. куб. допускаються спортсмени до 14 років з письмової згоди батьків.

клас мотоциклів OPEN A допускаються спортсмени які мають спортивне звання вище другого розряду, та мають спортивний досвід в мотокросі.

клас мотоциклів OPEN B допускаються спортсмени які не мають спортивного звання, або мають розряд не вище другого.

клас мотоциклів OPEN С допускаються спортсмени які не мають спортивного звання, та нещодавно розпочали займатися мотокросом.

клас мотоциклів ” ветеран” допускаються спортсмени вік яких перевищує 40 років.

клас мотоциклів MX- SIDECAR 1000 см. куб. допускаються спортсмени пілот з 18 років, пілот -колясочний з 16 років вагою на менше 52 кг.

Визначати або змінювати клас для спортсменів має право головний суддя.

Перед своїм заїздом спортсмен повинен прибути в зону очікування не пізніше 5 хвилин до старту.

Спортсмен якій спізнився в зону очікування, до старту не допускається.

3.Місце та термін проведення.

13 березня 2016 року відбудуться тренування та спортивні змагання з мотоциклетного кросу в с. Жобрин Рівненського району Рівненської області.

13 березня 2016р. приїзд та реєстрація спортсменів, проведення тренувань та заїздів по класах мотоциклів згідно розпорядку дня.

Розпорядок дня додається.

4.Керівництво змагань. Суддівство.

Загальне керівництво змагань здійснює МК „КРИСТАЛ”, безпосередньо проведення змагань покладається на керівника мотоклубу Юзепчука Василя Миколайовича. Змагання проводяться згідно правил змагань мотоциклетного спорту ФМС України. Суддівство змагань здійснюється суддівською колегією Рівненського обласного осередку ФМС України.

5.Нагородження.

Переможці та призери змагань з мотокросу нагороджуються по сумі двух заїздів в особистому заліку, також нагороджуються комади по сумі двох заїздів.

6.Фінансування.

Придбання дипломів, медалей, кубків, харчування суддів за рахунок спонсорських коштів. Всі інші витрати за рахунок відряджу вальних організацій.

7.Безпека при проведенні змагань.

Всі спортсмени до відкриття офіційного тренування інструктуються головним суддею змагань, де буде доведено правила участі та безпеки при проведенні змагань з мотокросу. У випадку отримання травми чи інших наслідків, які відбулися по вині спортсмена, або контактній боротьбі з іншим гонщиком в період тренування чи офіційних заїздів, ГСК та організатори змагань відповідальності не несуть.

Дане положення є офіційним запрошенням.

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.