Обрані головами в сусідніх із Радивиловом містах

Радивилів розташований на півдні Рівненщини, поряд із Львівською і Тернопільською областями, а колишній Радивилівський район сусідив ще й з Волинською областю. Тому результати виборів керівників сусідніх міст становлять для нас певний інтерес.

На посаду голови Бродівської ОТГ обрали діючого керівника Бродів Анатолія Белея. Він набрав понад 70% голосів виборців. У його найближчих суперників – по 6% голосів.

Чинний голова Золочева, 49-річний самовисуванець Ігор Гриньків переміг з результатом близько 57%. Другим став підприємець, самовисуванець Ігор Бартків з результатом 36,98%. Золочівський район відтепер сусідить з Дубенським.

У Берестечківській міській громаді на Волині перемогу на виборах міського голови здобув самовисуванець, голова СФГ «П’ятниця» Ігор Грудзевич. 64-річний Ігор Теофілович боровся за крісло міського голови також із самовисуванкою Надією Маселко, відрив із якою – всього в 28 голосів.

Віктор Годик, який був на виборах самовисуванцем, продовжить очолювати Горохівську міську раду (тепер уже Луцького району). 44-річний пан Годик обіймає посаду міського голови 11 років. На виборах у 2020-му в нього було троє опонентів, однак із кандидаткою, яка посіла друге місце у виборчій гонці – Валентиною Магурчак від «Свободи», Віктор Годик «взяв» розрив у більш як 5 тисяч голосів.

Одну з найбільших громад Тернопільщини – Кременецьку очолив освітянин, директор однієї з міських шкіл, 36-річний “свободівець” Андрій Смаглюк.

Василь Бойко, діючий керівник міськради, переміг на виборах голови Почаївської об’єднаної громади (Тернопілля).

На Рівненщині керівниками сусідніх для радивилівців громад, щоправда – сільських, як ми вже повідомляли, стали Віталій Мошкун (Крупець) і новообраний Іван Школяр (Козин). Безпосередньої межі з Козинською громадою Радивилівська не має. Зате має невелику межу з Підкамінською селищною громадою Золочівського району.

Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.