Обслуговування електронною інформацією в Михайлівці

Як поінформував сайт Крупецької об’єднаної територіальної громади Радивилівського району, 2 грудня у Михайлівській публічно-шкільній бібліотеці відкрито центр обслуговування громадян електронною інформацією.

Крупець - МихайлівкаБібліотекар Тетяна Невинна повідомила, що ця інформаційно-консультаційна служба покликана задовольняти потреби громадян у публічній інформації в електронному вигляді. Через мережу Інтернет можна здійснити пошук нормативно-правових актів держави та місцевого рівня. Бажаючі можуть отримати консультації з питань пошуку інформації в Інтернеті, брати участь у законотворчому процесі, у прийнятті рішень на місцевому рівні, є нові можливості для подання заяв, запитів, заповнення декларацій, проходження тестів тощо.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року, № 911-VIII,   окреслено таке завдання для бібліотек: «побудова нової моделі надання послуг бібліотеками, розширення переліку послуг з організації дозвілля населення з використанням новітніх технологій; створення на базі бібліотек державної та комунальної власності центрів обслуговування громадян, основним завданням яких є задоволення потреб громадян у публічній інформації, забезпечення їх доступу до державних та регіональних електронних інформаційних ресурсів, надання консультативних послуг з питань електронного оформлення звернень до органів державної влади».

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.