Очолив Дубенський районний відділ поліції

Особовому складу нового керівника Дубенського районного відділу поліції сьогодні представив начальник ГУНП у Рівненській області Олексій Камишанський.

40-річний майор поліції Сергій Савран розпочав службу в органах внутрішніх справ іще з 2005 року. В подальшому служив в карному розшуку відділення поліції № 1 (смт Млинів). Із жовтня минулого року тимчасово виконував обов’язки начальника Дубенського районного відділу поліції.

Олексій Камишанський підкреслив, що попереду у нового очільника ще багато роботи щодо вдосконалення роботи дубенських поліцейських, аби місцеві жителі почувалися у безпеці та цілковитому комфорті.

– Новопризначений керівник – молодий та амбітний, – звернувся до присутніх Олексій Камишанський. – Тож хочу підкреслити, що будь-яка проблема не ваша особиста, вона – наша спільна. Тому ми повинні вміти згуртуватися та підставити один одному плече.

Натомість Сергій Саваран подякував керівнику поліції області за довіру та запевнив, що завжди підтримуватиме своїх підлеглих та на повну працюватиме для громади Дубенщини.

До жовтня 2021 року – три роки дубенську поліцію очолював Юрій Семеренко, який нині керує відділенням поліції № 2 (м. Радивилів). («Рівне вечірнє»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.