Один з найпотужніших молочних комплексів на Західній Україні створюється в селі Башарівка на Радивилівщині

Коли їхати дорогою з Радивилова на Почаїв, при в’їзді в село Башарівка привертають увагу фермські приміщення тваринницького комплексу. За останні роки, коли тутешні сільськогосподарські угіддя взяв в оренду керівник відомої на півдні Рівненщини фірми «Агро-Експрес-Сервіс» Сергій Костючко, почалося масштабне відродження і тваринницької галузі. Нині переоснащення і розбудова сучасного молочного комплексу вже на завершальній стадії. До кінця року один з найпотужніших молочних комплексів на Західній Україні запрацює на повну потужність.

Нещодавно станом справ на будівництві цікавився перший заступник голови Рівненської обласної держадміністрації Юрій Приварський. Сергій Костючко поінформував про хід монтажу обладнання. Поголів’я корів на сільськогосподарському підприємстві в Башарівці досягне 2100. Як уже сказано, всього за півтора місяця комплекс планують здати в повнооб’ємну експлуатацію. Проблем із кормами для великого поголів’я корів не буде, окільки паралельно тут вводять в дію комбікормовий завод – потужністю до 7 тонн комбікормів на годину. Про це теж розповідав Сергій Костючко.

Нагадаємо: «Агро-Експрес-Сервіс» здійснює свою виробничу діяльність на території трьох районів – Радивилівського, Демидівського і Млинівського. На підприємстві, за повідомленням прес-служби ОДА, загалом працює близько тисячі людей. За останні декілька років в «Агро-Експрес-Сервісі» пущено в дію три машинно-тракторних парки з усіма зручностями для роботи та відпочинку працівників, а також створено ще один сучасний молочний комплекс – на 680 корів у селі Баболоки (Млинівський район.

– «Агро-Експрес-Сервіс» – єдине підприємство в області, що нарощує поголів’я молочних корів, закуповуючи їх як за межами області, так і України, – зазначив Юрій Приварський. – Підприємство є базовим у західному регіоні України із запровадження прогресивних технологій вирощування сільгоспкультур. До того ж це найбільший виробник валової продукції сільського господарства в регіоні. Завдяки таким підприємствам на Рівненщині – стабільна динаміка розвитку аграрного сектора.

Башарівка тваринницький комплексНа фото: тваринницький комплекс у Башарівці впадає у вічі звіддаля. Фото Володимира Ящука, кор. “Радивилів.info”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.