Одинадцятикласниця повісилася перед святом. Відео

Дубно, школаДівчина навчалася в 11 класі в одній із шкіл міста Дубно. Проживала разом зі своєю бабусею. Її мама проживала з вітчимом в іншому будинку. За словами бабусі, в Ірини з вітчимом були дружні відносини. Того дня все було як завжди, Ірина пішла до школи. Під час уроків вона поводила себе спокійно, ніяких сутичок чи непорозумінь з однолітками та педагогами не було. Повернулася із школи до бабусі, там була і її мама. Вони поралися по господарству. Зогляділися жінки через деякий час. Близько 16 години мати знайшла її на горищі повішену на шарфику. Це сталося 9 квітня.

– Під час огляду місця події слідчо-оперативна група знайшла передсмертну записку, в якій вона просить вибачення у мами, та пише, що псує всім життя і нікому не потрібна, – повідомив начальник Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області Леонід Михалко. – Дівчина писала ще про якусь розмову з матір’ю, яка так і не відбулася. Чому саме так вчинила Ірина, буде з’ясовувати слідство.

Розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, повідомляє  сайт http://rivne1.tv/Info/?id=47141, звідки й використано цю інформацію для Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.