Одномандатний виборчий округ №154: кого ми обрали?

За станом на 22 годину вчорашнього дня на Рівненщині опрацьовано майже 82 відсотки протоколів дострокових виборів, які відбулися 26 жовтня. В одномандатному виборчому окрузі №154, куди входив і Радивилівський район, лідируючу позицію займає Файфура Богдан Михайлович, Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, – 20.54%. Нагадаємо: він народився 22 вересня 1978 року в селі Варковичі Дубенського району, освіта вища, директор, ПП “ІБК “ДЕДАЛ”, проживає в селі Зелений Гай Дубенського району. Найближчий конкурент за кількістю набраних голосів – Олександр Дехтярчук, який на 27 жовтня мав 20.4%%. Підрахунок голосів триває.

До речі, на ранок 27 жовтня в ОВК виникли певні проблеми. Як повідомляють ЗМІ, о 6-й годині ранку розлючені члени дільничних виборчих комісій, що привезли протоколи з результатами голосування по 154-ому округу, увірвались до приміщення ОВК. У будівлі районної адміністрації, де розташована ОВК, члени ДВК намагались зігрітися. Через те, що протоколи оброблялись досить повільно, на вулиці зібралась чимала кількість людей. Для їх обігріву надворі було встановлено два намети, проте місця в них не вистачало. Розлючені люди вирішили грітись в ОВК.

Внаслідок цього в приміщенні утворилась штовханина, пройти до зали засідань стало неможливо, скриньки з документами люди тримали над головами. Перевірити цілісність пакунків з документами з ДВК теж фізично було неможливо. Фактично робота ОВК була паралізованою. Члени ОВК проголосували за оголошення перерви. Лише за півгодини, за даними сайту «ВСЕ», комісія відновила свою роботу.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.