Офіс президента відреагував на звернення міського голови

Проблема передислокації військової частини А2755, що у місті Дубно на Рівненщині, набула дуже широкого розголосу – і не тільки в місті й області, але й на рівні країни.

Негативно поставились  до ймовірного «переселення» військової частини багато дубенчан, які в ній працюють, та членів їх сімей. Про аргументи проти такого переселення на необжиту і непридатну для цього територію йшлося і на сесії Рівненської обласної ради, яка прийняла щодо цього Звернення до Президента,профільного Комітету  Верховної Ради, Кабінету міністрів, Міністерства оборони, відповідь на яке поки що невідома.

Звернувся з приводу передислокації до згаданих вищих установ держави і Дубенський міський голова Василь Антонюк ( його Звернення було опубліковане і в газеті «Голос України» №14 за 27 січня 2021 року – «Позиція дубенського міського голови щодо передислокації військової частини»). У ньому керівник громади Василь Антонюк ( на знімку) навів вагомі аргументи проти такої передислокації, а також пояснив: «Промовчати і не втрутитися у ситуацію я, як голова органу місцевого самоврядування, керівник, за якого проголосували майже 6 тисяч дубенчан, в тому числі і військові, просто не можу. І закликаю до цього усіх небайдужих громадян, депутатів усіх рівнів. Я розумію, що військові повинні виконувати накази, а не обговорювати чи коментувати їх. Але громада такі права має. І повинна стукати у високі кабінети, щоб її голос почули, щоб заступитися за своїх оборонців, адже це такі ж самі люди, як і ми. І вони, а особливо члени їхніх родин, теж повинні мати всі умови для нормального життя».

В Офісі Президента України відреагували на Звернення міського голови Дубно Василя Антонюка щодо недопущення перереєстрації та передислокації військової частини А2755, що знаходиться в місті Дубно.
– У листі з Офісу Президента України повідомляється, що «звернення скеровано для розгляду згідно з компетенцією до Міністерства оборони України. Про подальші рішення з цього питання міську владу буде поінформовано додатково», – розповів міський голова Дубно Василь Антонюк. – Ми сподіваємось, що в Міністерстві оборони зважать всі наші аргументи і таки залишать військову частину у нашому місті Дубно.

Олександра ЮРКОВА. (“Голос України”).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.