Олег Жох переміг на турнірі з армреслінгу в Туреччині

Рукоборець з Рівненщини 29-річний Олег Жох на Міжнародному турнірі в Туреччині здолав у фіналі суперника з Грузії. Про це спортсмен повідомив «Суспільному». І додав, що цей турнір збирає найсильніших армреслерів Сходу і Заходу.

«Дуже нелегкий суперник. Я з ним у 2017-му році перетнувся “за кулісами” – і тоді він мене поборов. І до нинішнього поєдинку я налаштував себе так, щоб перемогти. Звісно, багато задля цього попрацював. Цей поєдинок був для мене важливий, я відчув, що набираю форму, але вона ще не така, як була три роки тому. І ще не один рік потрібен на повне її відновлення.

Нині Олег Жох готується до чемпіонату України, який відбудеться в березні.

Факт з біографії. 14 листопада 2018 року на трасі Київ – Чоп на Рівненщині (тоді Радивилівський район) зіткнулися вантажівка та легковик. У легковику їхали Олег Жох, його батько Сергій, а також спортсмен із Кременця Андрій Пушкар. Останні двоє загинули. Після зіткнення Олега Жоха відвезли спочатку в реанімаційне відділення Радивилівської лікарні, а згодом до нейрохірургії міської лікарні Рівного. Олег Жох – восьмиразовий чемпіон світу та переможець багатьох міжнародних турнірів з армспорту. Саме на один з таких турнірів спортсмени їхали до Польщі, коли потрапили в ДТП.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.