Ольга Цибульська поділилася своїми найбільшими секретами

Відома співачка і телеведуча Ольга Цибульська, родом з міста Радивилова, напередодні Нового року вирішила розкрити найбільші секрети особистого життя для одного модного журналу. Те, про що раніше журналісти засобів масової інформації робили несміливі припущення, підтвердилося: Оля вийшла заміж і чекає народження дитини.

Про свого обранця серця вона розповідає стримано: знайомі зі школи (Оля навчалася в Радивилівській школі №1), брали участь у творчих конкурсах. Як відомо, спільні творчі інтереси неабияк зближують людей, тому не дивно, що одного разу юнак і дівчина зрозуміли: вони кохають одне одного. Звичайно, після школи життєві дороги час від часу не могли не віддаляти їх, тим паче в ті періоди, коли Ольга з літа 2007 року брала участь у виснажливій  першій українській «Фабриці зірок» на «Новому каналі», коли затим неабияк ущільнився графік її творчого життя. Однак справжні почуття це тільки випробувало і зміцнило.Ольга Цибульська

Оскільки Радивилів – містечко мале, то секрети Олі Цибульської для радивилівців не такі вже й нерозгадні, як для київської публіки, багато чого про її особисте життя не з чуток і не з модних журналів знають місцеві приятелі. Отож і розмови про її шлюб вряди-годи зринали, однак офіційне підтвердження цьому з’явилося щойно тепер, коли факт вагітності міг помітити кожен, хто дивиться її ранкові ефіри на київському музичному каналі М1.

Нехай щастить Вам, Олю, в творчості і в особистому житті, нехай Новий, 2015 рік приносить радість і вагомі досягнення.

Ольга Цибульська поділилася своїми найбільшими секретами

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.