Ольга Цибульська погодилася робити це вчотирьох! (ВІДЕО та інтерв’ю)

Уродженка міста Радивилова, а нині відома телеведуча і співачка Ольга Цибульська стала одним з хедлайнерів освітнього проекту «Samsung назустріч знанням».  Хедлайнер – це, так би мовити, «гвіздок програми», найбільш очікуваний учасник дійства, концерту, фестивалю. Оля, яка називає себе найбільш співаючою ведучою, переконана, що зараз Україна має особливу потребу в розумних і освічених дітях, які стануть фундаментом для створення дійсно незалежної і сильної країни. Відеозапрошення до участі в проекті відомої фірми, що виготовляє високотехнологічні компоненти, телекомунікаційне обладнання, побутову техніку, аудіо- і відео пристрої, можна переглянути внизу цієї замітки.

Після появи відеокліпу «А он мне нужен» Цибульська зникла з ранкових ефірів програми «Guten Morgen» («Доброго ранку»). У пресі з’явилися плітки: Ольга виїхала жити за кордон, Ольга Цибульська вагітна. Насправді, як можна прочитати на сторінці співачки в Інтернеті, Оля Цибульська заповзято готувалася до нового телевізійного сезону на музичному каналі М1. І пообіцяла дивувати глядача найсвіжішими новинами зі світу шоу-бізнесу, модною музикою, а ще – вланою рубрикою від справжньої антифеміністки.

Сюрприз у тому, що Цибульська погодилася робити це вчотирьох!

«Зі мною щоранку будити всю Україну будуть прекрасні колеги-професонали. Є руденький, чорненький, біленька і я. Ні-і-і-і! Я не Меладзе і це не ВІА ГРА. Це новий телевізійний проект! Він переповнений позитивом і музикою! Буде тепло, навіть якщо ваші батареї і не надто гарячі!», – поділилася Ольга.

Пропонуємо посилання на цікаве інтерв’ю з Ольгою Цибульською:

http://key.in.ua/persona/1422-olya-cibulskaya-mne-ne-skuchno-byt-v-odinochestve.html

А ось згадане відео:

 

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. Стася сказав:

    Цибулька наша гордість!

  1. Грудень 13, 2014

    […] Ольга Цибульська погодилася робити це вчотирьох! (ВІДЕ… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.