Ольга Цибульська випустила поетичний альбом. Дивіться відео

Ольга Цибульська, співачка, Радивилів, КиївВідома телеведуча і співачка Ольга Цибульська, родом з міста Радивилів, презентувала диск із власними віршами, які поєднані з музикою, що її створив талановитий композитор і музикант Геннадій Бондар.

Озвучують любовну лірику Ольги Цибульської відомі, а для Ольги і найбільш улюблені чоловічі голоси нашої країни: Сергій Кузін, Юрій Горбунов, Віталій Козловський, Тимур Мірошниченко, Григорій Решетняк, Олексій Суханов.

Альбом називається «МЖ» («Моє життя»), хоча, коментуючи його вихід у світ, Ольга зазначила, що це означає і «Мужчина – жінка», «Моє жіноче». Випущений альбом у лімітованій колекції, як зазначено під час презентації, «для істинних цінителів поезії і кохання». Інтернет-реліз відбудеться на сайті співачки.

Ольга зазначила: «МЖ» — це ковток радості в наш нелегкий час. Я давно вивчаю Мужчину. Будучи вагітною, залізла в шкіру Чарлі Чапліна, аби зрозуміти: чому великий комік так хотів, щоб Джентльмен осягнув щастя від народження нового життя і заповідав за це щасливчикові мільйон. Я везуча! Мене по життю оточують дуже талановиті і сильні Друзі з високим рівнем тестостерону. В ці сильні руки я довірила нашу дружбу. А їх голосам – свої вірші і думки. Я присвячую Мужчині всю себе і як справжня жінка ні про що не жалкую. Жіноче щастя – коли поруч Він – найкращий і найбільш очікуваний. Я щаслива! У мене коханий Чоловік і Син. А «МЖ» – це творча дитина, виношена під серцем. Слухайте – і любіть!»

Відео про спілкування Ольги з шанувальниками її таланту – на порталі tochka.net

http://e-motion.tochka.net/conferences/2504-4-olya-tsibulskaya-rasskazhet-o-vtorykh-rodakh-na-tochkanet/

ДИВ.: Ольга Цибульська назвала свого сина древньогрецьким ім’ям

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Травень 5, 2015

    […] творче життя в період вагітності, а й підготувала диск «МЖ» зі своїми віршами, поклавши їх на музику композитора Геннадія Бондаря і […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.