Ольга Цибульська. Хто зверху? Що? Де? Коли? Перегляньте відео

14 грудня відзначає свій день народження відома співачка і телеведуча Ольга Цибульська, яка народилася, виростала і здобула середню освіту в місті Радивилові на Рівненщині. Нинішній рік, що завершується, став для Олі знаменним у багатьох відношеннях. Ось як вона про це розповідає:

«Я, звичайно, вдячна долі, що в 2014-му, нарешті, відбувся мій великий сольний концерт, з’явилася пісня, на яку ми з Володимиром Маріним зняли прекрасний кліп, де я приміряла на себе образ Фріди Кало («А он мне нужен»). Дуже щаслива ще одному продуктивному року в ефірі «Російського Радіо Україна» и, звичайно, оновленому ТВ-шоу «Guten Morgen» в ефірі каналу М1! Щоденні 4 години прямого ефіру дарують мені величезне задоволення. Але 2014-й, у першу чергу, був складним для нашої України. Ми багато пережили і переживаємо, щоб зрозуміти цінність і важливість звання «українець». Дуже вірю, що наступного року все налагодиться і ми ніколи не втратимо здобутий правильний шлях, а кожна людина буде займатися улюбленим ремеслом у мирній, щасливій і успішній Україні».Ольга Цибульська

А ще Оля Цибульська бере участь у шоу Нового каналу «Хто зверху?», включена до складу команди О.Крикуна в новому сезоні ігр «Що? Де? Коли?» А ще нинішній рік знаменний для Ольги змінами в приватному житті, про що вона говорити не любить, але що приховати неможливо – з огляду навіть на те, що вона щодня з’являється у прямому телеефірі і її можна, що називається, добре обдивитися (!) на екрані.

Вітаємо Олю Цибульську з Днем народження. І бажаємо: хай збуваються всі найпотаємніші мрії!

Відео – за адресою

https://vk.com/cybulskaya

На цьому ж сайті:

Відома співачка, уродженка Радивилова Ольга Цибульська, схоже, незабаром стане мамою. Відео

Ольга Цибульська погодилася робити це вчотирьох! (ВІДЕО та інтерв’ю)

Ольга Цибульська потрясла грудьми у новому відео. Дивись кліп – і кліпай!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.