Оновлення класів інформатики в міських НВК

Грудень розпочав улюблений усіма калейдоскоп зимових свят. Традиційно це пора підбиття підсумків здійснення амбітних планів і вручення подарунків.

Саме таку приємну місію виконали гкерівники Радивилівської ОТГ. Відвідавши обидва навчально-виховні комплекси Радивилова, вони побажали учнівству вдалого закінчення першого семестру. А щоб стимулювати молодь до нових висот у навчанні –  передали на потреби освітніх закладів нові комплекти оргтехніки у комп’ютерні класи.

-Освітній простір нашої громади нині поповнився новою комп’ютерною технікою, це дуже важливо для якісного навчання та підвищення рівня учнівських знань, – акцентував міський голова М.Карапетян під час урочистої лінійки в НВК «Школа-гімназія». – Міською радою було також профінансовано будівництво сучасного футбольного міні-поля, відкриття якого нещодавно відбулось, а ще – капітальний ремонт покрівлі закладу. Тож ці комп’ютери – не єдиний приємний подарунок вихованцям школи-гімназії цьогоріч.

Побажала учнівству результативного завершення першого семестру і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.Ковалевська. Сучасні комп’ютери, які було придбано шляхом співфінансування з міського бюджету, розподілили між освітніми закладами Радивилова, враховуючи вимогу профільного міністерства щодо забезпечення пропорційного співвідношення одиниці техніки до кількості учнів (1 комп’ютер на 10 учнів).

Технічне оновлення класу інформатики  стало приводом для урочистої лінійки і в НВК «Школа-ліцей». Директор освітнього закладу Т.Качан від імені усієї шкільної родини подякувала керівництву громади за повсякчасну увагу до освітніх потреб. За її словами, це інвестиції, які позитивно відображатимуться на успішності учнів. А від цього зростатиме і авторитет усієї громади.

Цими днями  у Радивилівській ОТГ уже завершується процес удосконалення онлайн-мережі навчальних закладів. Відтак,  учні та педагоги більш ефективно використовуватимуть цей ресурс у своїй освітній діяльності.

Для підключення шкіл до якісного інтернету відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Радивилівської міської ради було підписано відповідний договір з бродівським провайдером «Matrix». Згідно з його положеннями,  усі школи громади користуватимуться інтернетом, швидкість якого сягатиме від 100 до 300 мегабіт за секунду.

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.