Оргкомітет – про заходи через тиждень

Сьогодні, 8 січня, на засіданні радивилівського організаційного комітету з відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан  (комітет діє при голові Радивилівської райдержадміністрації Олегу Ващуку) в затверджених заходах передбачили, що через тиждень, 15 лютого (в понеділок), відбудуться урочисті збори-шикування (поч. о Радивилів, пам'ятник воїнам-"афганцям"13 год.) та вручення нагород воїнам АТО перед приміщенням районної ради та райдержадміністрації (Радивилів, вул. Івана Франка). Затим вони пройдуть до пам’ятника воїнам-«афганцям» у міському парку імені Т.Шевченка, де буде відслужена панахида та відбудеться покладання вінків.

Днем раніше члени громадської районної організації ветеранів Афганістану візьмуть участь у Радивилові в урочистому закритті зимової першості району з міні-футболу пам’яті воїнів-«афганців» Миколи Мужилка та Володимира Стеценка.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав управління праці та соціального захисту населення РДА та відділення територіального центру соціального обслуговування обстежать матеріально-побутові умови учасників бойових дій, уточнять кількість осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Передбачений виїзд групи колишніх воїнів-«афганців» у село Добривода Радивилівського району з метою відвідання сім’ї загиблого М.Мужилка.

(За повідомленням сайту Радивилівської РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.