Ошукав – собі клопотів нашукав

ноутбукМинулого літа радивилівець Владислав, користуючись давніми дружніми стосунками і довірливими відносинами з Володимиром,  позичив у нього ноутбук марки «Asus», пообіцявши наступного дня повернути. Натомість, у сусідніх Бродах, що на Львівщині, хлопець здав техніку у ломбард. У зв’язку з тим, що Владислав у визначений термін не повернув фінансовий кредит, наданий йому під заставу, працівники ломбарду реалізували ноутбука через комісійну торгівлю.

Невдовзі, аналогічного обману від хлопця  зазнав і місцевий мешканець Андрій, ноутбук якого, в подальшому, теж був реалізований на комісійних торгах.

Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за частинами 1,2 статті 190(шахрайство) Кримінального Кодексу України, – прокоментував  начальник Радивилівського РВ Віталій Кеда. – Згідно з висновками судово-товарознавчих експертиз потерпілі зазнали матеріального збитку більше як на 17000 гривень.

У січні цього року  між потерпілими та обвинуваченим була укладена добровільна угода про примирення, зі всіма взятими на себе сторонами зобов’язаннями.

Районний суд затвердив її переконавшись у тім, що умови угоди відповідають статті Кримінально-процесуального кодексу, яка визначає її зміст, не порушують прав і інтересів осіб, а також заподіяні збитки друзям обвинувачений повністю відшкодував.

Проте  за скоєний злочин чоловік все-таки понесе покарання  – розглянувши кримінальну справу по факту шахрайства,  Радивилівський районний суд покарав 21-річного чоловіка штрафом у розмірі однієї  тисячі  360 гривень.

 Оксана Шуляк, Радивилівський РВ УМВС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.