Осінній День поля в селі Крупці

Дні поля в агрокорпорації «Крупець» уже стали традиційними, – тут є що показати фермерам регіону, спеціалістам агрономічних служб, адже в корпорації спираються на найновіші досягнення науки, співпрацюють з потужною, всесвітньо визнаною компанією BASF, що й забезпечує високу культуру землеробства, насінництва, відображається у високих врожаях.

У вівторок, 24 вересня, на полях біля села Крупця Радивилівського району відбувся черговий День поля, на якому побували генеральний директор агрокорпорації «Крупець», заслужений працівник сільського господарства України Володимир Варфалюк, директори виробничих підприємств корпорації Вадим Варфалюк і Сергій Варфалюк.

Керівників та спеціалістів фермерських господарств Рівненської, Львівської, Волинської і Тернопільської областей, представників дистрибютерських фірм реґіону привітав керівник Західного регіону BASF Іван Дацків.

Володимир Варфалюк розповів про переваги співпраці з компанією BASF, яка, зокрема, знана агроспеціалістам тим, що виготовляє широкий спектр засобів агрохімічного захисту рослин: як результат, цього року в крупецькій фірмі очікують отримати з кожного гектара не менш як по 120 центнерів кукурудзи (в сухій вазі), більше 40 центнерів насіння соняшнику, 45 центнерів сої. А ще Володимир Олександрович поділився враженнями про роботу фермерських господарств США в трьох штатах, у яких з делегацією з України побував місяць тому. Отож співпраця з BASF дає змогу постійно залишатися в землеробській галузі на рівні світових вимог, нарощувати віддачу кожного гектара, закономірно збільшуючи віддачу землеробської праці.  Кошти, затрачені на нові засоби агрохімічного захисту рослин, як і планомірна робота щодо насінництва, не залишають сумнівів: компанія BASF – надійний партнер у вирішенні будь-яких питань агрокорпорації. Як уже повідомлялося в газеті, на полях біля Крупця розташований демонстраційний центр компанії, де можна на практиці побачити, який ефект дають ті чи інші агрозасоби при вирощуванні різних сільськогосподарських культур.

Під час огляду посівів та ознайомлення гостей з інноваційними системами вирощування кукурудзи, соняшнику і сої пояснення давали менеджери Олена Мохель, Михайло Федорук, Юрій Порицький та інші. Серед учасників Дня поля були представники фірм «Яра», KWS,  «Маїсадур Семанс Україна», «Лімагрейн» та інших. Учасникам семінару вручено багато корисних видань про напрацювання фірм і пропозиції для сільгоспвиробників.

Це був по-справжньому насичений корисною інформацією день аграрія.

Фотозвіт з Дня поля: http://photo.i.ua/user/5086/530220/15572585/

Володимир Ящук. Фото автора.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.