Освітнім закладам ОТГ – сучасні комп’ютери

У четвер, 14 грудня, в залі засідань Радивилівської міської ради перед директорами шкіл та завідуючими дошкільними навчальними закладами об’єднаної територіальної громади (ОТГ) виступив народний депутат України Олександр Дехтярчук: за його безпосереднього сприяння кожен із дванадцяти освітніх закладів отримав сучасну оргтехніку.

І це тільки початок, авторитетно наголосив народний депутат, принагідно вітаючи освітян із прийдешніми зимовими святами.

Разом з міським головою Миколою Карапетяном сьогодні маємо гарну нагоду для зустрічі, яка дає можливість вручити вам комп’ютерну техніку. Це підтвердження того, що наші слова не розходяться з ділом. І надалі триматимемо руку на пульсі шкільних потреб. Тим паче, що у затвердженому держбюджеті на 2018 рік  закладено суттєвий приріст видатків на освітню галузь. В тому числі один мільярд передбачено і на розвиток початкової школи. За таких умов перед нами відкриваються ще більш ширші можливості укомплектувати освітні заклади округу високотехнологічною оргтехнікою, інтерактивними дошками, обновити шкільні меблі. Тому, попри скептичні погляди деяких співгромадян на якість роботи уряду Володимира Гройсмана, говорити, що за сучасних реалій освіта знаходиться в якомусь занепаді, не випадає, – підкреслив   Олександр Володимирович.

http://radyvylivrada.gov.ua/news/16-33-01-14-12-2017/

Радивилів

***

О.Дехтярчук вручив також придбані за його сприянням ноутбуки навчальним закладам Крупецької і Козинської ОТГ на зустрічах із керівниками цих закладів. У зустрічах взяли участь керівники об’єднаних територіальних громад Віталій Мошкун і Юрій Костюк, начальники відділів освіти, культури, туризму, молоді та спорту ОТГ Микола Сова і Мар’яна Вижицька.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.