Освятили каплицю в селі Засів

У селі Засів Михайлівської сільради Радивилівського району відбулося освячення новозбудованої каплиці Віри, Надії, Любові і їх матері Софії.

Як розповіла ініціатор будівництва, колишній Михайлівський сільський голова Любов Твердохліб, розпочали цю богоугодну справу ще 2006 року. Однак темпи робіт з різних причин були повільними. У лютому цього року Любов Савівна взяла справу, як мовиться, у свої руки. Робота пожвавилася – і в підсумку увінчалася для села і його жителів радісною і пам’ятною подією.

На відкриття і освячення каплички прийшли юні і дорослі жителі Засова і навколишніх сіл, священики УПЦ КП.

До будівництва каплички тією чи іншою мірою причетні чи не всі жителі Засова. Але найбільший внесок, як наголосила Л.С.Твердохліб, – таких сельчан: М.В.Галахова, М.С.Литвинчука, О.М.Бабича, а також О.М.Сопронюка, якому, на жаль, не судилося дожити до цієї радісної події.

Не стояли осторонь і юні жителі села – Софія Прос, Анастасія Грицайчук, Дмитро Грицайчук, Андрій Грицайчук, Віталій Бабич, Микола Бабич та інші.

Звісно, будівництво нині – справа дороговартісна. Тож громаді у цьому плані допомогли  підприємства, бізнесмени. Як зауважила Л.С.Твердохліб, активно допомагали вирішувати різні питання будівництва каплички, координації робіт голова Радивилівської районної ради О.В.Пастух (був присутній на її відкритті і освяченні) і настоятель місцевої парафії, священик храму із Михайлівки, депутат Радивилівської районної ради М.М.Кравець.

Василь СЕМЕРЕНКО. Фото автора.

Каплиця, село Засів, Радивилівський районkaplycia-2

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.