Отруїлися… звичайним хлібом

Чи можна отруїтися не грибами, не консервацією, а звичайним хлібом?. Можна, стверджують лікарі. І ось свіжий приклад: на сальмонельоз захворіли троє жителів Радивилівського району, одна з них – дитина. Вони госпіталізовані в інфекційне відділення. Тривожний факт виявлено не тільки на Радивилівщині: загалом на Рівненщині в ці дні захворіли на сальмонельоз 34 людини.

Держсанепідемслужба Рівненської області поінформувала громадськість, що впродовж лише десяти днів у нашій області зафіксовано 15 випадків гострої кишкової інфекції, причому не тільки в місті Радивилів, але й у недалеких від Радивилівського районах –  Здолбунів (5 випадків, з них 1 дитина), Дубно та Дубенський район (7, з них 2 дітей).Хлыб, скибки хіба, хлеб

Збудник сальмонельозу – сальмонела ентерітідіс. Певна річ, спеціалісти здійснили епідеміологічне розслідування обставин появи збудника. І – о, диво! – всі вражені хворобою їли кулінарні вироби підприємства «Шумськ – хліб». Тобто саме хліб став причиною неприємностей. Мало того, ймовірність захворіти була дуже високою: з дев`яти проб кулінарних виробів у торговельних закладах згаданого підприємства п`ять (!!!) містили сальмонелу ентерітідіс. Отакої!

Отруїлися… звичайним хлібом

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.