Отримав хабар у триста доларів

Прокуратурою області направлено до Радивилівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно інспектора районного сектора ГУ ДСНС України в області за  фактом одержання ним неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Під час слідства встановлено, що вказаний працівник отримав неправомірну вигоду у громадянина в розмірі 300 доларів США за неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності та непроведення перевірок з питань додержання вимог пожежної безпеки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось Територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу співробітників управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ в області за процесуального керівництва прокуратури області.

Ухвалами слідчого судді області до особи застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонено від займаної посади.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. («Рівненські новини»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.