Пам’яті земляків, які загинули, захищаючи Україну

Відповідним указом президент України торік заснував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

З цієї нагоди до пам’ятного знака учасникам АТО, що на алеї Слави в міському парку імені Т.Шевченка, керівники Радивилова і Радивилівщини, представники громадськості поклали квіти. В акції пам’яті взяли участь Радивилівський міський голова М.Карапетян, голова РДА В.Пекарський, працівники міської ради, райради, РДА, представники Радивилівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 «Ми згадуємо тих, хто поклав життя на сході України, захищаючи її територіальну цілісність. Дякую всім, хто підтримали своєю присутністю акцію пам’яті. Бажаю всім, аби жахливе слово «війна» не тривожило життя прийдешніх поколінь.  Чистого нам, мирного неба над головою»,  – такими словами звернувся до присутніх М.Карапетян.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано було не випадково, бо цього дня у 2014 році загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Під час Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з ворожого оточення, проявився масовий героїзм добровольців і військових, разом з тим загинули, за офіційними даними, 366 українських бійців, ще 429 дістали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.