Пам’ять про Героїв закликає об’єднатися задля майбутнього України

Радивилів, знак Героям небесної сотні

м.Радивилів. Біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Минулого року ми стали свідками та учасниками історичної події – Революції Гідності, під час якої мільйони українців виявили вражаючу незламність, патріотизм, хоробрість та здобули перемогу над корумпованим і авторитарним режимом.

20 лютого ми вшановуємо тих, хто ціною власного життя захистили ідеали демократії, відстояли права і свободи людини, європейське майбутнє України – Героїв Небесної сотні. Серед цих найкращих представників українського народу є і наші земляки – Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк, Георгій Арутюнян та Іван Городнюк. Пам’ять про цих Героїв  живе у наших справах, у душах українських воїнів та добровольців, які нині захищають Незалежність і територіальну цілісність держави від російської агресії на Сході України. Імена героїв навіки залишаться в наших серцях, назвах вулиць міст та сіл Рівненщини.

Закликаємо у цей день мешканців області згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Нехай пам’ять про полеглих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Голова Рівненської обласної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА-СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Штурхецький.

Голова Секретаріату Рівненської обласної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА-СОЛІДАРНІСТЬ» Олексій Муляренко.

(З пошти Радивилів.info).

У Радивилові церемонія вшанування розпочнеться 20 січня о 12 годині біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.