Пам’яті мужнього Ігоря Черняка

Минув рік, як у зоні АТО, у бою за місто Попасна Луганської області загинув Ігор Васильович Черняк. У радивилівській церкві св. Олександра Невського була відслужена поминальна панахида. На могилу героя на міському кладовищі Радивилова були покладені вінки і квіти. Сюди прийшли рідні і знайомі Ігоря, представники громадськості і влади. 

Ігор навчався у Радивилівській школі-гімназії і Золочівській школі №2 імені Маркіяна Шашкевича, закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Працював у комерційному банку, потім на будівництві. Брав участь у подіях на Майдані в Києві під час Революції Гідності.

Захищати незалежність України та її територіальну цілісність пішов добровільно, став бійцем батальйону «Донбас», служив стрільцем-санітаром. За особисту мужність і героїзм, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У квітні цього року на приміщенні НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» було відкрито меморіальну дошку на честь Ігоря Васильовича Черняка (2 серпня 1980 – 18 липня 2014 р.р.). Через кілька днів йому могло б сповнитися 35 років.

Біля могили Ігоря Черняка скорботне слово виголосив голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук.

Радивилів, біля могили Ігоря ЧернякаМогила Ігоря Черняка

 

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.