Пам’яті офіцера-вертолітника Андрія Бєлкіна

Минув рік, як терористи, забезпечені російською зброєю, збили український військовий вертоліт Мі-8 під командуванням Андрія Бєлкіна під донецьким містом Слов’янськ, біля гори Карачун. Вертоліт повертався з блокпоста, перевозячи фахівців, котрі монтували відповідну апаратуру – з метою вивчення простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення антитерористичної операції.

До могили Андрія Володимировича на кладовищі в Радивилові прийшли його рідні і друзі, товариші по службі, знайомі, представники місцевих органів влади. У церкві св. Олександра Невського пройшла панахида, яку провів отець В’ячеслав.

Він прожив коротке, але достойне життя, присвячене службі в Збройних Силах, захистові незалежності України. І це підтверджують і високі нагороди – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медалі «За сумлінну службу», «15 років Збройним Силам України», медаль ООН «UNMIL» за участь у миротворчій місії в Ліберії (Африка). На жаль, нав’язана Україні московськими агресорами неоголошена війна обірвала життя офіцера.

Підполковник Андрій Бєлкін (2.07.1977 – 24.06.2014) був родом з Алушти, командував вертолітною ланкою ескадрильї 16-ї окремої бригади армійської авіації. Служив у вертолітному полку в Бродах, проживав із сім’єю в селі Балки біля Радивилова. Залишилися тут дружина та троє дітей, 2000, 2002 і 2011 років народження (син і дві доньки).

Радивилів, на могилі Андрія Бєлкіна belkin-2

 Публікації на цю тему:
На Алеї слави є і стела на честь Андрія Бєлкіна, який похований у Радивилові. Відеосюжет
Про героїв, які загинули в бойових діях на сході України і поховані в Радивилові, вміщено статті в енциклопедії

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.