Пам’ятники на могилах героїв України в Радивилові

У Радивилові поховані два військовослужбовці, які загинули в ході бойових дій на сході України, – підполковник, командир вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Андрій Володимирович Бєлкін (2.07.1977 – 24.06.2014) і солдат Міністерства внутрішніх справ України, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Ігор Васильович Черняк (2.08.1980 — 18.07.2014).

Пам’яті Андрія Бєлкіна присвячена стела на Алеї героїв у вертолітній військовій частині міста Броди, де він служив. На честь Ігоря Черняка відкрита меморіальна дошка при вході до Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 – гімназія», де він навчався. Портрети полеглих захисників незалежності України вміщені на пам’ятному знаку в центрі Радивилова.

А не так давно встановлені пам’ятники на могилах героїв у Радивилові: на могилі Ігоря Черняка – перед Великоднем, на могилі Андрія Бєлкіна – перед Трійцею.

Радивилів, пам'ятний знакРадивилів. Могила Ігоря ЧернякаРадивилів. Могила Андрія Бєлкіна

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 24, 2016

    […] Голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, голова РДА Олег Ващук, міський голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян та інші представники влади і громадськості поклали квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні, Тарасу Шевченку, до могил похованих на кладовищі героїв АТО Андрія Бєлкін… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.