Парамедик із Техасу – в Радивилові провів навчання

Військових та цивільних громадян він ознайомив із базовим комплексом першої медичної допомоги, який рятує життя в умовах воєнних дій.

Ейрон Еймос з 18-річного віку служив в армії США. Пройшов гарячі точки в Іраку, Єгипті, ніс службу в числі американських прикордонників. Працював як парамедик. Сьогодні продовжує рятувати людські життя вже в пожежній службі.

В Україні Ейрон Еймос із дуже важливою місією – готовий надавати медичну допомогу бійцям, які перебувають у найгарячіших лініях фронту, а також підвищувати обізнаність населення та військових у навичках надання першої медичної допомоги.

Радивилів став першим містом в Україні, де техаський волонтер провів наочний інструктаж основних кровоспинних прийомів, за якими працюють американські парамедики, надав практичні поради допомоги під час кульових та осколкових поранень з використанням медзасобів натівського зразка.

Більше сотні кровоспинних турнікетів натівських стандартів Ейрон Еймос передав українським бійцям на передову. Планує волонтерську активність у цьому напрямку продовжувати і надалі.

Як зазначив парамедик, основними причинами смерті поранених стають саме масивна крововтрата та шок. Тож важливо, щоб кожний боєць, крім майстерного володіння озброєнням, фізичною й тактичною підготовкою, досконало володів ще і прийомами надання медичної допомоги в бойових умовах. (З соцмережі).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.