Засвідчили свій рівень і на кінофестивалі

У кінопалаці «Україна» (Рівне)  на  4-му Міжнародного кінофестивалю  під назвою «Місто мрії» у супутніх заходах беруть участь представники об’єднаних громад Рівненщини, ініціатором цих заходів виступає партнер кінофестивалю – Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Цього року з ініціативи Центру було запроваджено телепроект «Громада мрії», участь у якому взяла і команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1- гімназія» з проєктом «Відкривай Радивилів». Загалом на конкурс було подано 63 різножанрові відеоматеріали від 10 об’єднаних громад та двох телеканалів  про соціально-економічний розвиток громад, збереження культурних традицій, історію населених пунктів.

За підсумками журі, команда «Радодрайв» стала переможцем обласного конкурсу в номінації «Громада очима молоді» та нагороджена почесним дипломом і кубком фестивалю.

(За публікацією сайту Радивилівської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Рая сказав:

    Шановна редакціє, напишіть будь-ласка про самовільне захоплення тротуару на вулиці Кременецькій 52б. З невідомих причин тротуар перекрили турнікетами та перетворили на автостоянку поблизу Водоканалу та кафе-бару “Козино”. Повністю займаючи тротуар там паркуються елітні джипи, а діти які ходять тудою в школу змушені обходити турнікети та виходити на проїжджу частину, наражаючись на небезпеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.