Патріарха зустріли між Радивиловом і Бродами

Вчора, 11 вересня, розпочався Першосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії, повідомили в прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП, а також поінформували:

Зустріти Святійшого Патріарха Філарета зі Львова вирушила делегація духовенства єпархії на чолі із очільником єпархії Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм. До складу делегації ввійшли: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, ключар Покровського кафедрального собору м. Львова протоієрей Павло Кочкодан, благочинний Львівського благочиння протоієрей Ярослав Дуда, перший митрополичий протодиякон Симеон Пігура.

У Бродівському районі до делегації приєднався благочинний Бродівського благочиння протоієрей Василій Шира. Зустріч Предстоятеля відбулася на історичному прикордонні – Патріарх Філаретколишній межі Галицьких земель, кордоні Польського королівства та Великого князівства Литовського, кордоні Австро-Угорської імперії, а сьогодні – межі Рівненської і Львівської областей, між Бродами і Радивиловом.

Владика Димитрій привітав Предстоятеля зі щасливим прибуттям на Львівщину. Від Бродівського благочиння протоієрей Василій Шира підніс Предстоятелю коровай та квіти.

Нагадаємо, Першосвятительський візит Святійшого Патріарха Філарета продовжується 12 вересня освяченням львівського храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця» та першою Літургією в новоосвяченій церкві на вулиці Пилипа Орлика, 1. Окрім того, Предстоятель відвідав Личаківське кладовище і вшанував пам’ять полеглих у боях за Україну воїнів – героїв АТО.

(За публікацією сайту «Щоденний Львів»). Фото Володимира Ящука (Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.