Патріотичні та по-дитячому зворушливі листи на підтримку солдатам

Завдяки свідомій громадянській позиції педагогічного та учнівського колективів Митницької ЗОШ I- II ст. і її директору І.Ляхович у селах Митниця, Нова Митниця Радивилівського району Рівненської області та в селі Митниця Бродівського району на Львівщині було проведено благодійну акцію «Підтримай солдата», у рамках якої організовано збір продуктів харчування, речей першої необхідності та теплих речей для українських військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

Крім того, вихованцями навчального закладу села Митниця були складені патріотичні та по-дитячому зворушливі листи, у яких учні дякують військовослужбовцям за мирне небо над нашими головами та просять солдатів повертатися додому живими та неушкодженими. До речі, таку благодійну акцію Митницька школа організовує вже вдруге, за що Координаційний штаб Радивилівського району за співучастю армії висловлює директору, педагогічному та учнівському колективам велику вдячність.

Координаційний штаб продовжує роботу з організації надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції. На сьогодні наші солдати потребують нашої з вами допомоги. Збір коштів для забезпечення наших солдатів речами першої необхідності, захисною та тактичною амуніцією, теплим одягом, індивідуальними аптечками триває.

Надати свою посильну допомогу Українській армії може кожен із нас!

Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368, отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України.

Крім того, кожен може допомогти армії, надавши свою допомогу безпосередньо найнеобхіднішими речами. Так, на сьогоднішній день учасникам АТО вкрай необхідні не лише теплий одяг та захисна амуніція, але й продукти харчування довготривалого зберігання, еластичні бинти, кровоспинні препарати, жарознижувальні та обезболюючі ліки, ліки від гострих респіраторних захворювань, тобто все, що може зберегти нашим хлопцям життя і здоров’я на фронті.

З питань допомоги учасникам АТО звертайтесь у Координаційний штаб підтримки Української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер Координаційного штабу Стояновська Алла Іванівна.


Координаційний штаб Радивилівського району Рівненської області.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.