Патріотичний фестиваль “Козацький гарт”

Удванадцяте в селі Пляшева Радивилівського району проводиться обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». Свої учнівські команди представили Радивилівська, Крупецька, Козинська об’єднані територіальні громади Радивилівського району, а також Демидівська, Млинівська, Деражненська, Смизька ОТГ, місто Вараш і Дубенський район. Радивилівську команду склали юні козачата НВК «Загальносвітня школа №1 – гімназія». У попередні роки команд бувало значно більше, фестиваль мав статус всеукраїнського. Однак політичні обставини не можуть не відображатися і на цій сфері освітньо-виховної роботи.

У програмі фестивалю – представлення команд, різноманітні спортивні змагання, відвідання Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» напередодні урочистого відзначення 368-ї річниці битви. Юнакам і дівчатам цікаво пройматися атмосферою козацької минувшини, брати участь у колоритних інсценізаціях та запальних змаганнях, збагачуватися новими знаннями і почуттями.

Фоторепортаж із козацького табору, точніше – з одного із його заходів, у Фейсбуці опублікував Володимир Ящук – знімки дивитися тут: https://www.facebook.com/radywyliw

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.