Передано в комунальну власність міської ОТГ

Напередодні виборів Радивилівська міська рада на останній сесії того скликання прийняла на баланс Радивилівської міської ОТГ комунальні некомерційні підприємства «Радивилівська районна лікарня Радивилівської районної ради» та «Радивилівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Радивилівської районної ради з відповідним майном.

На оперативне утримання Радивилівської ОТГ передано і майновий комплекс комунального підприємства «Радивилівтеплосервіс». На черзі – документальне врегулювання передачі інших важливих об’єктів, у тому числі й адмінбудівлі районної ради та приміщення колишнього побуткомбінату.

З метою забезпечення ефективного використання, належного обліку та збереження цього майна, міська рада доповнила необхідними пунктами перелік об’єктів, які нині перебувають у власності Радивилівської ОТГ.

Депутати проголосували за перейменування та внесення змін до статутів обох КНП. Суттєвих поправок установчі документи не зазнають, на цьому наголосив керуючий справами виконавчого комітету міськради Сергій Гуща. Разом з тим він висловив пропозицію про створення при обох міських лікувальних закладах спостережної ради – як дієвого контролюючого органу – за участю представників громадських об’єднань та територіальних громад, які долучаються до їх співфінансування. Депутати підтримали таку ініціативу.

За погодженням постійної комісії міськради з питань земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища підтримано звернення громадського об’єднання «Короп» (м.Радивилів) стосовно здійснення статутної діяльності на водоймі Немирівського старостинського округу. Це передбачає, що товариство рибалок зобов’язується, в тому числі, слідкувати за чистотою прибережної зони, проводити збір сміття, скошувати чагарники. Словом, утримувати належний благоустрій території біля водойми.

Позитивним рішенням депутати відреагували і на потребу радивилівських надзвичайників, які звернулися з проханням придбати їм спецавтомобіль. На це з міського бюджету заплановано виділити 200 тис. грн.

Радивилів, міська рада

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.