Перерахунок голосів у Бродах підтвердив…

Перерахунок голосів на шести дільницях округу №119 у Львівській області підтвердив перемогу Михайла Бондаря — кандидата від партії “Європейська солідарність”. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на народного депутата Миколу Княжицького.

“Михайло Бондар переміг у Бродах. Перерахунок при спостерігачах показав відповідність попереднім результатам”, – написав Княжицький у  Facebook.

Перерахунок голосів було проведено на шести дільницях округу №199 районного центру Броди у Львівській області.

Як повідомляв Укрінформ раніше, згідно з даними ЦВК, в окрузі №119 на Парламентських виборах перемагав кандидат у народні депутати від партії “Європейська солідарність” Михайло Бондар. Він набрав 12790 голосів (15,57%), а кандидат від партії “Слуга народу” Кавецький – 12650 (15,39%). Однак Кавецький не визнав поразку і подав позов до суду. А 28 липня судді Львівського окружного суду після 10 годин перебування в нарадчій кімнаті ухвалили рішення про те, що ОВК має здійснити перерахунок голосів на шести дільницях у 119 окрузі. У зв’язку з цим партія “Європейська солідарність” висловила обурення спробою позбавити депутатського мандату героя АТО Михайла Бондаря на користь Кавецького.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.