Перевірка діловитості – конкретні справи

Вибори до місцевих рад вимагають від нас зосередити увагу на людях, які вже здобули авторитет конкретним внеском у розвиток своєї територіальної громади, у вирішення проблем міста чи села. Адже наші інтереси в органах влади повинні представляти не умільці гарно говорити, а умільці вирішувати, працювати. Список блоку кандидатів Радивилівського району від однієї з політичних сил очолює відомий на Радивилівщині Анатолій Грисюк, кандидат у депутати Рівненської обласної ради.

Грисюк Анатолій Іванович – ініціативний, справедливий керівник. За плечима в нього великий досвід.

У першу чергу це людина, яка відома конкретними справами. Грисюк А.І. не стоїть осторонь проблем району, а докладає всіх зусиль, щоб їх вирішити. Так, за сприяння Анатолія Івановича Рудня-Почаївська загальноосвітня школа стала школою-садком, за його ініціативи та підтримки перекрито дах приміщення Радивилівської школи мистецтв.

Майбутнє – за творчими обдарованими, особистостями. Це розуміє Грисюк А.І. Він переконаний, що школярі повинні мати доступ до сучасної європейської освіти, тому й придбав для учнів Радивилівського НВК «Школа №1- гімназія» інтерактивні засоби навчання.

Анатолій Іванович не може не перейматися і розвитком медичної галузі в Радивилові і районі. У травматологічному відділенні районної лікарні він провів капітальний ремонт двох кабінетів.

А.І.Грисюк – перспективний керівник, який уже досяг певних успіхів. Він готовий конкретними справами змінювати наш край.

Савицька В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Радивилівсського НВК «Школа №1-гімназія».

На цю тему: http://www.radyvyliv.info/nashi-kandidati-lyudi-konkretnix-sprav.htmlВіта Савицька

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.