Перші мультики юних радивилівських аніматорів. Дивіться просто зараз!

Нарешті, маю змогу поділитись з вами останньою діяльністю «Кінотуризму» та школи анімації «Дзиґа» (Радивилів). Ми провели 4 цікавих зустрічі – у містечках Радивилів та Броди і присвятили УКРАЇНСЬКІЙ АНІМАЦІЇ.

Для тих, хто не зміг потрапити на зустрічі, коротко про них розповім. Учасники радивилівської школи анімації «Дзиґа» представили свої дебюти – 5 мультиків власного виробництва і показали, як створюється анімація у стилі stop-motion. Також наші гості побачили зовсім свіжу українську анімацію. Це – «Крамниця співочих пташок», «Дівчинка з риб’ячим хвостом», «Swan», «Офісний планктон» та ще декілька цікавих вітчизняних анімацій. Велика вдячність авторам за дозвіл представити їхню творчість.

Дякую всім, хто нам допомагав, клубу «Чартер 7» та дівчатам з Бродівської районної бібліотеки. Ролик, який вийшов у нас разом з бродівськими глядачами:

А тепер – про мультики наших аніматорів. Коротко про їх створення. До кінця навчання (а це 3 місяці) дійшли троє відважних юних аніматорів. Не побоюсь цього слова, адже їм таки справді вдалось реалізувати свій задум з допомогою анімації. Кожен з них придумав свою ідею. Ми це все разом обговорили, доповнили та спробували перетворити у сценарії. А далі – режисерський сценарій, розкадровки, підготовка до зйомок… Все, як у кіно!

Кожен з них працював над своїм фільмом майже 2 місяці. Мультики знімались фотоапаратами та веб-камерами. У зйомках брали участь чоловічки Lego, конструктори, пластилін, картон, пінопласт і все, що знаходилось під рукою у наших мультиплікаторів. Кожному довелось зняти близько 500 фотографій.

Звичайно ж, вам судити, чи вийшло у них, чи ні, але особисто я дуже задоволений. Все-таки – це дитяча творчість, і, як на мене, це вже чудово. Так ось, представляю вашій увазі мультики від школи анімації “Дзиґа”: 1. “Разом сила”, Роксолана Дудій, 12 р.

2. “Вчинки”, Паша Супрун, 11 р.

3. “Мольфар”, Назар Шикало, 13 р.

4. “Нехлюї”, Роксолана Дудій, Паша Супрун, Юра Морозюк, Назар Шикало.

5. “Привітання з Новим 2015-им роком”, Паша, Роксолана, Назар.

Лайкайте, коментуйте та діліться з друзями. Приємного перегляду!

PS. І ще… Велика дяка усім, хто дав нам змогу “позайматись творчістю”.


Тарас Підгірняк (з повідомлення у Фейсбуці).

ДИВ.: Радивилів фільмує… Тарас Підгірняк розповідає для «Радивилів.info» про своє входження в режисерство

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.