Перший дзвінок покликав у навчальні класи. ФОТО

“Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгійні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них», – ці гарні слова взяті з привітання Радивилівського відділу освіти райдержадміністрації з нагоди Першовересня.

А в Радивилівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа №1 – гімназія», найкращому навчальному закладі Радивилівщини, 1 вересня ще відзначали й 50-річний ювілей першого дзвінка в стінах цієї школи. Педагогів, батьків та учнів вітали зі святом директор НВК Алла Фаєвська, депутат Рівненської обласної ради Анатолій Грисюк, голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик та інші. А.Грисюк вручив школі-гімназії 5 тис. грн. на придбання оргтехніки, а також спортінвентар (такі набори районна організація партії «Конкретних справ» вручила всім школам району).

Перший дзвінок запросив учнів до класів. Першими у свій перший навчальний рік вирушили першокласники на чолі зі своїми першими вчителями.

Фоторепортаж (багато фото) можна переглянути за цим посиланням:

http://photo.i.ua/user/8263410/478775/?r=7690449&p=0

1veresnja-1 1veresnja-1a 1veresnja-2 1veresnja-3 1veresnja-4

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.