Перший сніг у Радивилові. Фотоетюди

Сніг у Радивилові? «Хіба це новина?» – здивовано подумає хтось із відвідувачів сайту – радивилівців. Ні, таки новина – напевно вирішать вихідці з Радивилова, яких доля закинула в близьке і далеке зарубіжжя, в різні куточки України і які, попри щоденні клопоти, продовжують цікавитися всім, що стосується рідного міста, раді найменшим новинам. Спілкування через соціальні мережі Інтернету засвідчують, що багато хто з колишніх (?) радивилівців в Італії, Росії, Іспанії, Німеччині регулярно переглядають видання Радивилів.info, отож уже сьогодні вони зможуть подивитися ці фото засніженого Радивилова і подумки повернутися на знайомі вулички, в рідні місця, згадати все добре, що  залишив у серці Радивилів.

Див. також: Прощавай, жовтню 2014-го, ти був у нашій долі. Чудові радивилівські краєвиди

Для збільшення фото слід натиснути на ньому вказівником.

Радивилів зима radyvyliv-zyma-2 radyvyliv-zyma-3 radyvyliv-zyma-4 radyvyliv-zyma-5 radyvyliv-zyma-6 radyvyliv-zyma-7 radyvyliv-zyma-8 radyvyliv-zyma-9 radyvyliv-zyma-9a radyvyliv-zyma-9b

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Людмила (Італія) сказав:

    Дякую за зимові фото,вже поставила собі в заставки на комп.В мене кожні 30 сек.міняеться заставка на екрані.З 1 грудня всі заставки про зиму,тепер буде і Радивилів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.