Першовересень – завжди хвилююче свято. ФОТО

Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівського району, як і повсюдно в Україні, відзначався День знань. Єдина відмінність від попередніх років – підготовку до нового навчального року, крім районного відділу освіти, у віданні якого залишилися школи необ’єднаних сільрад, забезпечували відділи освіти Радивилівської, Козинської та Крупецької об’єднаних територіальних громад. А наприкінці жовтня й Пляшевська сільрада відійде до Демидівської ОТГ. Отож нині важко звести показники, скільки ж по Радивилівському району учнів приступили до навчання, скільки з них пішли в перший клас.

Важливо, що тим не переймалися ні діти, ні їхні батьки. А тут ще гарному, святковому настрою сприяла тепла, сонячна погода.

Слід зазначити, що Радивилівська міська рада для учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади з нагоди Дня знань презентувала подарунки. Зокрема, кожна зі шкіл отримала по мультимедійному проектору, а Башарівська школа, яка вже є філією Підзамчівської, дістала новенький шкільний автобус, яким підвозитимуть на навчання дітей із віддалених сіл.

У загальноосвітніх закладах Радивилівської об’єднаної громади  цьогоріч за шкільні парти сіли 206 першачків: 77 з них навчатимуться у Радивилівському НВК «Школа №1 – гімназія», 72 – у НВК «Школа №2 – ліцей», по 12 першокласників переступили поріг Башарівської, Немирівської та Підзамчівської ЗОШ, 13 – в селі Дружбі та найменше, 8, – у Копанях. Суттєво зменшилась кількість учнів, які виявили бажання здобувати повну середню освіту: в обох міських навчально-виховних закладах налічується по 27 одинадцятикласників, усього 5 учнів одинадцятого класу навчатимуться в Дружбі, 6- у Підзамчому. Найменш чисельною на випускників одинадцятого класу цьогоріч є Немирівська ЗОШ – 2 учні, а от у Башарівці та Копанях і зовсім нікому буде отримувати атестат про повну загальну середню освіту. До 9-х класів зараховано 207 учнів, усього ж у загальноосвітніх закладах Радивилівської ОТГ навчаються 2112 школярів. 

Наш фоторепортаж (близько 40 фото) відображає свято першого дзвінка в Радивилівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа №1 – гімназія». З вітаннями тут виступили директор НВК А.Фаєвська, міський голова Радивилівської ОТГ М.Карапетян, батько першокласника С.Гуща, учні. Фотографували Степан МЕЛИХ і Володимир ЯЩУК. Фотоальбом – тут: http://photo.i.ua/user/8613838/500184/14754988/

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.