Під особливим контролем – оздоровлення дітей

Під керівництвом заступника голови Радивилівської районної державної адміністрації Людмили Орищиної вчергове відбулося засідання оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2016 року, на яке були запрошені працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, сектора молоді та спорту адміністрації, поліції, медицини та інші.

Радивилів, РДАДиректор оздоровчого комплексу «Веселка» (Радивилів) Юрій Гармадій зазначив, що закінчилася перша зміна і з 10 липня розпочинається друга. У першій зміні відпочили та оздоровилися 18 дітей пільгових категорій, з них – 6 дітей учасників АТО, 6 дітей-інвалідів, 5 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та 1 дитина з малозабезпеченої сім’ї. Окрім того, 12 дітей пільгових категорій оздоровилися в оздоровчих таборах «Агатівка», «Корчагінець», 8 – у центрі «Молода гвардія».

Наразі триває підбір дітей пільгових категорій для оздоровлення, а саме: сиріт, інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених, дітей із багатодітних сімей, дітей загиблих учасників АТО, переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань, повідомив сайт РДА.

 

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.