Під враженням від нового магазину на площі

День Святого Миколая в Радивилові пройшов під впливом того особливого враження, яке справив на радивилівців новий супермаркет «Наш край» у підвальному приміщенні універмагу на центральній площі. Це справді досі не бачений для Радивилова рівень торговельного сервісу. Навіть той факт, що в супермаркеті з’явився підйомний ескалатор (транспортний пристрій у вигляді похилих рухомих сходів), говорить на користь такого торговельного закладу.

19 грудня відбулося його урочисте відкриття. Дитячі розваги і розіграші призів покупцям, які здійснили покупки в супермаркеті більш як на 100 гривень, проводили передноворічні персонажі – Дід Мороз і Снігурка. А серед цінних призів були й планшет, мультиварка, блендер, електрочайник, кавоварка тощо.

Звісно, в перші дні дається взнаки неабиякий наплив покупців, тож у чергах до кас часом доводиться попостояти. Ділячись своїми враженнями з кореспондентом Радивилів.info, покупці звертали увагу й на те, що в такому великому торговельному центрі, який ще буде розширюватися, поки що не передбачили громадського туалету, а при вході в приміщенні немає лавок для сидіння.

Фото: Радивилів.info.

Радивилів, супермаркет, Наш край nash_kraj-1Фоторепортаж із Радивилова дивіться

на сайті компанії “Наш край”:

 http://nashkraj.ua/novyny/merezha-supermarketiv-nash-kray-rozshyrylas-do-196

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Грудень 21, 2015

    […] Під враженням від нового магазину на площі […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.