Підопічні Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів

Підопічні А.Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів. У міжфракційне об’єднання.

3 лютого 2014 р. у Радивилівській районній раді на сесії створили одразу два міжфракційні об’єднання. Так, депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода» та УНП створили «Народну раду». На противагу їй фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії, Народної партії, «Фронту змін», «Сильної України» та «Нашої України» створили своє міжфракційне об’єднання, яке, до слова, матиме більшість у районній раді.
Нагадаємо, що “Фронт змін” перед парламентськими виборами у 2012 році об’єднався із “Батьківщиною”. Проте на Радивилівщині депутати фракції “Фронту змін” у “Батьківщину” не перейшли, пише рівненська газета “Рівне вечірнє” в номері за 3.02.2014.

 PS (Вікіпедія): У квітні 2012 року лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк і лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко оголосили про формування спільного списку для участі у парламентських виборах. 23 квітня Яценюк та Турчинов оголосили про підписання Декларації єдності. 12 травня відбувся Форум, на якому було презентовано програму від Об’єднаної опозиції. У червні 2012 року Яценюк був обраний головою ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
У липні 2012 року Арсеній Яценюк та інші члени «Фронту змін» припинили членство в партії, щоб взяти участь в парламентських виборах за списком «Батьківщини» як безпартійні. Ще в квітні Яценюк підкреслював, що «„Фронт змін” існував і буде існувати», але також заявляв, що об’єднання опозиції може закласти основу для створення єдиної партії.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.